Kurumsal

Hakkımızda

Türkiye’nin birçok noktasından tanınmış yada keşfedilmemiş tatil bölgelerinde farklı özelliklerde villa, apart, dağ evi ve çiftlik evlerinde hayalinizdeki tatili yaşamanıza olanak sağlamak amacıyla 2008 de kurulan firmamız. Bugün Türkiye’nin en büyük ve en seçkin villa ve apart kiralama portföyüne sahip olup, Türkiye’de Villa ve apart kiralamasına aracılık eden lider firmadır.

VİLLABUL özel olarak seçilmiş ve direktiflerimiz doğrultusunda kriterlerimize uygun hale getirilmiş tatil seçenekleri sunarken size kiraladığımız villa ve apartların teslimi ve daha sonrasında 7/24 saat ulaşabileceğiniz kusursuz hizmet sunar.

Hizmetlerimiz arasında Hava alanı transfer, hava alanı teslim araç kiralama, Özel Aşçı, Bakıcı, Temizlikçi, Özel Rehber gibi seçenekler talepleriniz doğrultusunda profesyonel olarak sunulmaktadır.

Hayallerinizdeki Tatili yaşamak için sitemizden villanızı seçebilir yada bize nasıl bir konutta tatil yapmak istediğinizi belirtip önerdiğimiz tatil evinde unutulmaz bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz….

Faaliyette bulunduğu bölgeler içerisinde; villa kiralama, konut ve arazi satışı gibi konularda profesyonel hizmetler sunan firmamız müşteri yorumlarına değer vererek büyümesini sürdürmektedir. Kaliteli hizmeti sayesinde her geçen gün hizmet ağını ve portföyünü genişleten firmamız sadece kaliteli ve belirli standartlara sahip konutların kiralamasını sizlere sunar.

Süre gelen deneyim de sadece kendi servisini sağlayabileceği bölgesi olan Likya Bölgesindeki evleri tercih etmekteyiz. Kalkan – Göcek – Fethiye – Çalış – Ölüdeniz – Dalyan – Sarigerme deki villa ve apart seçenekleri ile size eksiksiz hizmet vermekteyiz.

Vizyon & Misyon

Villabul.com ekibi olarak en büyük misyonumuz Türkiye’ de hiçbir faaliyet ve hiçbir mali gideri olmaksızın sadece web sitesi üzerinden pazarlama yapan ve hiçbir sorumluluk taşımayan sanal internet sitelerinin önüne geçerek gerçek güvenilir hizmeti yerinde ve sorunsuz sunan ve dünyaca tanınan bir Türk firması olmaktır.

Diğer Villalarımızı İncelediniz mi?

Kendinizi En Güzel Villada Tatil ile Ödüllendirin...
Tüm Villaları Gör

Villalarımız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Hemen Arayın !